Автобазар Днепр - Autos. Продажа автомобилей в Днепропетровске

Вход на сайт
Логин
Пароль
Вход
Забыли пароль?
Статьи
Купівля автомобіля: як не купити авто-двійник?

Купівля автомобіля: як не купити авто-двійник?

Купуючи автомобіль, який був у вжитку всі дивляться на стан кузова, дані спідометра, як працює двигун і подібне.

Але зараз шахраї в Дніпропетровську зробили крок далі, і роблячи таку покупку варто уважно дивитися на те, що це автомобіль-двійник. І тут мова не про авто виробництва Китаю, а про машини, що перебувають за межею закону.

Поняття автомобіль-двійник

Простіше кажучи - це клон, даний транспорт ввезений в країну нелегально і знаходиться в експлуатації за технічним паспортом іншого автомобіля або взагалі підробленим. Так два автомобілі ділять між собою один технічний паспорт і навіть дані номерного знака кузова. Дивно? Так.

Такі автомобілі можуть колесити по дорогах роками, але так чи інакше правда спливає і горе бідним власникам. Може бути конфіскований як безпосередньо автомобіль, так і потрапити під підозру у створенні даної махінації, за яку можна отримати термін.

Створення двійників

Вже зрозуміло, що такі автомобілі були або вкрадені за кордоном або не пройшли растоможку на кордоні - відповідно вони незаконні. Далі ділки купують технічний паспорт і те що залишилося від автомобіля, головне номер кузова. Далі йде процедура перебивки номеру і вуаля, нелегальний автомобіль здобув свій технічний паспорт! І вже в продаж буде поданий новий автомобіль з даними старого і знищеного.

Ще один варіант розвитку подій. Крадіжка технічного паспорта у власника автомобіля аналогічної марки. Потерпілий звичайно ж відновить втрату, а ось ділки підженуть нелегальний автомобіль під дані краденого технічного паспорта. І по дорогах країни катаються два однакових автомобіля.

Найчастіше двійник готують для продажу, і новий власник ні сном ні духом про існуючу проблему.
 
Що робити?

Це працює тільки перед покупкою:
- Дивимося на вік і ціну автомобіля. Найчастіше йому не більше трьох років і ціновий діапазон середнього рівня.
- Ціна знижена не менше ніж на 40% від справжньої.
- Ретельна перевірка номера кузова, двигуна ну і загального стану.
Найчастіше продаж йде за дорученням.
- Не скупіться на проведення криміналістичної експертизи або перевірку у відповідних органах.

Будьте пильні і біда вас мине! А інакше, доведеться мало того, що витрачати свої нерви і час, так ще й шукати новий автомобіль, так як старий буде непридатний для використання. Якщо його не заберуть взагалі.

18.08.2015 15:29