Автобазар Днепр - Autos. Продажа автомобилей в Днепропетровске

Вход на сайт
Логин
Пароль
Вход
Забыли пароль?
Премьеры
Hyundai вивів на тести рестайлінговий Genesis

Hyundai вивів на тести рестайлінговий Genesis

Друге покоління Hyundai Genesis з'явилося на ринку всього два роки тому, але корейці вже активно працюють над рестайлінгової версією свого преміум-седана. Про це свідчать шпигунські фотографії нового Genesis 2016, що надійшли відразу з двох місць: Німеччини та США.


Оновлений Genesis 2016 поки щільно закутаний камуфляжем, але і в такому вигляді не складно помітити новий передній бампер, оновлену решітку радіатора і модернізовану оптику. Зміни, в принципі, стандартні і незначні ... Але, враховуючи слова президента Hyundai Motor America Дейва Жуковські про нове сімейство двигунів з турбонаддувом, не складно зробити висновок, що головні нововведення варто очікувати не в екстер'єрі, а під капотом новинки.


Один з можливих варіантів двигунів для Genesis - 3,3-літровий твін-турбо GDI, продуктивність якого оцінюється в 370 к.с. та 514 Нм максимального крутного моменту. Ще один претендент - 3,8-літровий V6 з приблизною потужністю 420 к.с. Такі параметри мотора майже повністю «перекривають» характеристики нинішнього 5,0-літрового V8 Tau GDi (425 к.с. і 520 Нм), що недвозначно натякає на його швидкий «вихід на пенсію».


Ще одне важливе поліпшення, яке пророкують новому Hyundai Genesis 2016 - десятиступінчата автоматична КПП, розробкою якої корейці займаються кілька останніх років.


Вторник, 18 Августа 2015